SKV: Sport u 12.30 sati

Autor: imli
ZAGREB, 24. ožujka 2011. (Hina) - Pregled sportskih vijesti do 12.30 sati:

MIAMI - Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić nije se uspio plasirati u 2. kolo velikog ATP turnira u Miamiju, bolji od njega je u susretu 1. kola bio malo poznati Talijan Paolo Lorenzi sa 7-6 (7), 6-1 nakon sat i 44 minute igre. Ljubičić je na dva velika turnira u SAD-u, Indian Wellsu i Miamiju, izgubio odmah u svom prvom nastupu, a ovo mu je četvrti uzastopni poraz.

MIAMI - Rezultati susreta 1. kola ATP i WTA teniskih turnira u Miamiju:

TENISAČI -

Paolo Lorenzi (Ita) - IVAN LJUBIČIĆ (HRV) 7-6 (7), 6-1

Juan Martin Del Potro (Arg) - Ricardo Mello (Bra) 6-4, 6-4

IVAN DODIG (HRV) - Andrej Golubev (Kaz) 6-7 (7), 6-4, 6-0

Kevin Anderson (JAR) - Nikolaj Davidenko (Rus) 6-4, 6-3

James Blake (SAD) - Michael Russell (SAD) 3-6, 7-6 (7), 7-6 (3)

TENISAČICE -

Jamie Hampton (SAD) - AJLA TOMLJANOVIĆ (HRV) 3-6, 7-5, 6-0

Sania Mirza (Ind) - Arantxa Parra (Špa) 6-2, 6-4

Dinara Safina (Rus) - Jelena Dokić (Aus) 6-4, 6-4

CASERTA - Hrvatski košarkaški reprezentatiav Marko Popović odigrao je vrlo dobru utakmicu za Uniks iz Kazana koji je u prvoj utakmici četvrtfinala Eurokupa kao gost svladao Pepsi iz Caserte sa 90-84 (46-44). Popović je za 25 minuta provedenih na parketu postigao 11 koševa uz tri skoka i pet asistencija. Uzvratni susret je u Kazanu za tjedan dana, a ukupni pobjednik plasirat će se na završni turnir četiri momčadi koji će se igrati 16. i 17. travnja u Trevisu. Ukupni pobjednik dvoboja Uniks - Pepsi će u polufinalu igrati protiv ukupnog pobjednika susreta između Cedevite i španjolskog predstavnika Estudiantesa u kojemu je naša momčad prvu utakmicu u Zagrebu riješila u svoju korist sa 90-81. Hrvoje Perić igrao je 20 minuta za Bennetton koji je na gostovanju u njemačkom Goettingenu odigrao 66-66, te je ubacio šest koševa uz četiri skoka i jednu asistenciju. U posljednjem četvrfinalnom ogledu Cajasol je na svom terenu u Sevilli svladala ukrajinski Budivelnik sa 67-49.