SKV: Sport u 21 sat

ZAGREB, 2. rujna 2005. (Hina) - Pregled događaja do 21 sat.

REYKJAVIK) - Hrvatska mlada nogometna reprezentacija, igrači do 21 godine starosti, svladala je u Reykjaviku u kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Europsko prvenstvo domaći Island sa 2-1 (1-0).

Strijelci: 0-1 Da Silva (32), 0-2 Modrić (53-11m), 1-2 Kristjansson (87-11m).

Pred 500 gledatelja sudio je Levi iz Izraela.

Ovom pobjedom naša mlada reprezentacija zadržala je prvo mjesto u skupini, sada ima 18 bodova iz sedam utakmica.

ZAGREB - Hrvatska muška reprezentacija u hokeju na travi uspješno je započela nastup na turniru "Panonia Cup" koji se održava u Zagrebu. U dvoboju prvoga kola naši hokejaši svladali su Mađarsku sa 5-0 (4-0). U drugom dvoboju 1. kola Slovenija je bila bolja od Slovačke sa 4-3 (1-1).

Hrvatska ženska reprezentacija je u prijateljskom dvoboju također u Zagrebu svladala Sloveniju sa 2-0.

TEHERAN - Jedan od naših najboljih hrvača Josip Čorak plasirao se u finale veteranskog svjetskog prvenstva u hrvanju slobodnim načinom koje se održava u Teheranu, te će protiv Nijemca Arthura Sammeta u subotu pokušati osvojiti šestu titulu svjetskog veteranskog prvaka u ovom načinu hrvanja. Čorak i Sammet dosada su se pet puta susretali na veteranskim prvenstvima i svih pet puta pobijedio je Čorak. Čorak je u polufinalu svladao domaćeg predstavnika Karamija.