SKV: SPORT U 21 SAT

ZAGREB, 27. rujna (Hina) - Donosimo pregled važnijih događaja do 21sat.
ZAGREB, 27. rujna (Hina) - Donosimo pregled važnijih događaja do 21 sat.

HASSELT - Hrvatska tenisačica Jelena Kostanić nije se uspjela plasirati u 2. kolo 170.000 dolara vrijednog WTA turnira u belgijskom Hasseltu. Bokja od Kostanić bila je Španjolka Virginia Ruano Pascual sa 3-6, 7-6 (3), 6-4.

BARDOLINO - Slovenac Janez Brajkovič u konkurenciji vozača do 23 godine, te Čehinja Tereza Hurikova u konkurenciji juniorki novi su svjetski prvaci u biciklizmu u vožnji na kronometar. Brajkovič je 36.75 kilometara dugačku stazu pored jezera Garda u Italiji prešao za 46:56.39 minuta, 18 sekundi brže od prvog favorita natjecanja, Nizozemca Thomasa Dekkera, dok je brončano odličje osvojio Talijan Vincenzo Nibali sa 19 sekundi zaostatka za Brajkovičem. Juniorke su vozile 15.75 kilometara, te je Hurikova tu dionicu svladala za 22:14.10 minuta. Srebrnu medalju osvojila je Amerikanka Rebecca Much sa pet sekundi zaostatka, dok je broncu osvojila Australka Amanda Spratt s jednakim zaostatkom.