NBA: gostujuće pobjede Houstona i San Antonia

NEW YORK, 16. prosinca 2005. (Hina/Reuters) - Cleveland Cavaliersi su usvojoj dvorani svladali Denver Nuggetse sa 94:85, a junak pobjede bioje LeBron James (26) koji se ozlijedio u prvoj četvrtini, ali odigraodokraja sa bandažom na desnoj nozi.
NEW YORK, 16. prosinca 2005. (Hina/Reuters) - Cleveland Cavaliersi su u svojoj dvorani svladali Denver Nuggetse sa 94:85, a junak pobjede bio je LeBron James (26) koji se ozlijedio u prvoj četvrtini, ali odigrao dokraja sa bandažom na desnoj nozi.

Jamesu su dosta pomogli Damon Jones (17), Zidrunas Ilgauskas (16) i Donyell Marshall (11, 12 skokova). Zvijezda Denvera Carmelo Anthony limitiran je na svega 23 poena, dok zbog ozljeda nisu igrali starteri Marcus Camby i Earl Boykins.

Prvaci San Antonio Spursi porazili su u gostima Minnesota Timberwolvese (90:88) sa raspoloženim Michaelom Finleyem (21) i Timom Duncanom (13, 9 skokova, 6 asista). Kevin Garnett (24, 21 skok) je bio prvo ime utakmice, no to nije bilo dovoljno za Timberwolvese.

U Seattleu su Tracy McGrady (34, 8 asista) i Yao Ming (26, 10 skokova) omogućili Houston Rocketsima pobjedu nad SuperSonicsima (104:98), za koje je Ray Allen dao 30 poena.