Prekinuta utakmica Željezničar - Sarajevo

SARAJEVO/ZAGREB, 16. studenog 2005. (Hina) - Uzvratna utakmicačetvrtfinala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine između gradskihsuparnika Željezničara i Sarajeva prekinuta je u 49. minuti, zbognapada nogometaša Sarajeva na glavnog suca susreta Duška Pekiju izPrijedora.
SARAJEVO/ZAGREB, 16. studenog 2005. (Hina) - Uzvratna utakmica četvrtfinala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine između gradskih suparnika Željezničara i Sarajeva prekinuta je u 49. minuti, zbog napada nogometaša Sarajeva na glavnog suca susreta Duška Pekiju iz Prijedora.

Gostujući igrači su napali suca jer po njihovom mišljenju nije dosudio jedanaesterac. Igrači Sarajeva su okružili suca koji je u gužvi dobio nekoliko udaraca zbog čega mu je pružena liječnička pomoć. Do prekida Željezničar je vodio 1:0, pogotkom Raščića u 44. minuti. Utakmica će po svemu sudeći biti registrirana rezultatom 3:0 za Željezničar. Prvi ogled završio je bez pobjednika (1:1).