SP veslanje (juniori): Srebro za Jurinu i Holija u dvojcu na pariće

BRANDENBURG, 6. kolovoza 2005. (Hina) - Hrvatski veslači Hrvoje Jurinai Tomislav Holi osvojili su srebrnu medalju u dvojcu na pariće naSvjetskom juniorskom prvenstvu u Brandenburgu.
BRANDENBURG, 6. kolovoza 2005. (Hina) - Hrvatski veslači Hrvoje Jurina i Tomislav Holi osvojili su srebrnu medalju u dvojcu na pariće na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Brandenburgu.

Jurina i Holi su u finalu zauzeli drugo mjesto s vremenom 6:43.38 minuta, sekundu i pol zaostavši za pobjednicima Nijemcima Timom Bartelsom i Hansom Gruhneom.

Druga hrvatska posada u finalu, četverac bez kormilara u sastavu Domagoj Barlović, Nikola Žunić, Damir Martin, Marin Bogdan, zauzela je četvrto mjesto. Za brončanim Britancima naši juniori zaostali su dvije sekunde.