Veslanje: Skelini drugi u Luzernu

LUZERN/ZAGREB, 10. srpnja 2005. (Hina) - Hrvatski dvojac bez kormilaraNikša i Siniša Skelin osvojio je drugo mjesto na posljednjoj regatiSvjetskog kupa u švicarskom Luzernu.
LUZERN/ZAGREB, 10. srpnja 2005. (Hina) - Hrvatski dvojac bez kormilara Nikša i Siniša Skelin osvojio je drugo mjesto na posljednjoj regati Svjetskog kupa u švicarskom Luzernu.

Braća Skelin su u prvih 500 metara bili zadnji, nakon 1000 su se probili na četvrto mjesto, a potom su pojačali ritam zaveslaja i utrku završili kao drugi (6:31.48), dvije i pol sekunde iza pobjednika Novozelanđana Nathana Twadlea i Georgea Bridgewatera.

Treće mjesto uzeli su Talijani, četvrti su bili Nijemci, peti Kanađani, a šesti Britanci.

Unatoč porazu od Novozelanđana, olimpijski doprvaci su ukupni pobjednici Svjetskog kupa u dvojcu bez kormilara.