10. Geoplin Slovan 22 11 11 1661:1708 33

Philadelphia - Orlando 112-99

Mario Kasun - na listi ozlijeđenih

Detroit - Washington 107-86

Milwaukee - Atlanta 113-83

Toni Kukoč - 37 minuta, 5 koševa (šut iz igre 2-6, trica 1-3, slobodna bacanja 0-1), 7 skokova, 6 asistencija, 4 osvojene lopte, 1 blokada

TORONTO - NBA momčad Minnesota Timberwolves otpustila je trenera Flipa Saundersa kojega će do kraja sezone na klupi zamijeniti dopredsjednik kluba Kevin McHale. Saunders je vodio Wolvese od prosinca 1995. godine, te je ostvario omjer pobjeda i poraza 411-326, te je sedam puta s njima izborio doigravanje. No, nakon igranja u finalu Zapada prošle sezone, Wolvesi trenutačno imaju omjer 25-26 što im ne donosi ulazak u doigravanje.

MILANO - U susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je u Milanu pobijedio Romu 2:0 (1:0). Oba pogotka postigao je Siniša Mihajlović. Prvog u 23. minuti iz slobodnog udarca, a drugog u sudačkoj nadoknade, također iz slobodnog udarca. Ovom pobjedom Inter je ostao i dalje jedina neporažena momčad Serie A. Nakon 24 kola Inter ima devet pobjeda i 15 neodlučenih rezultata.

LJESTVICA: Juventus 50, Milan 48, Inter 42, Udinese 40, Sampdoria 38, Roma 35, Palermo 35...

MADRID - Rezultati subotnjih utakmica 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva: Valencia - Deportivo 1-2, Real Z. - Barcelona 1-4. TABLICA: Barcelona 54, Real M. 47, Valencia 38, Sevilla 38, Villarreal 37, Betis 37...

DONECK - Ruska atletičarka Jelena Isinbajeva (22) postavila je novi svjetski rekord u skoku s motkom u dvorani na mitingu u ukrajinskom Donecku. Isinbajeva je preskočila letvicu na visini 4.87 metara, te tako za jedan cm popravila vlastiti dosadašnji rekord kojega je postavila na svjetskom prvenstvu u Budimpešti prošle godine.