13. Karlovac 10 2 2 6 8-20 8

14. Lučko 10 1 3 6 6-12 6

15. Šibenik 10 1 3 6 6-13 6

16. Varaždin 10 0 1 9 4-21 1

GDANJSK - Hrvatski stolnotenisač Andrej Gaćina osigurao je medalju na Europskom prvenstvu u Gdanjsku, on se u konkurenciji muških parova s partnerom Marcosom Freitasom iz Portugala plasirao u polufinale, u četvrtfinalnom susretu su Gaćina i Freitas svladali Bjeloruse Vladimira Samsonova i Pavela Platonova sa 4-1 (11-9, 11-7, 11-6, 7-11, 12-10). U polufinalu, koje je na rasporedu u subotu od 12.15 sati, Gaćina i Freitas će igrati protiv Rusa Mihaila Pajkova i Alekseja Livencova.

GDANJSK - Dvojica hrvatskih stolnotenisača, Ivan Juzbašić i Zoran Primorac plasirali su se u osminu finala pojedinačnog dijela natjecanja na Europskom prvenstvu u Gdanjsku. Juzbašić je u susretu 3. kola svladao Engleza Dariusa Knighta sa 4-2 (8-11, 11-5, 11-7, 11-7, 12-14, 11-9), dok je Primorac nadigrao Šveđanina Mattiasa Karlssona sa 4-3 (7-11, 11-3, 11-6, 14-16, 11-5, 6-11, 11-6). Juzbašić će u 4. kolu igrati protiv Srbina Aleksandra Karakaševića, dok će Primorac za suparnika imati Nijemca Patricka Bauma.

TOKIO - Japanac Kohei Uchimura po treći je put zaredom osvojio naslov svjetskog prvaka u višeboju na SP u Tokiju čime je postao prvi gimnastičar u povijesti kojemu je to uspjelo. Uchimura je do novog naslova stigao sa 93.631 bodova, srebrnu medalju osvojio je Nijemac Philipp Boy sa 90.530, a brončanu još jedan Japanac, Koji Yamamuro sa 90.255. Uchimura je prije tri godine na Olimpijskim igrama u Pekingu osvojio srebrnu medalju, te mu je veliki cilj zlato u Londonu sljedeće godine.

8. Marcel Nguyen (Njem) 88.831

MANCHESTER - Legendarni Velšanin Ryan Giggs (37) izjavio je kako bi želio produiti ugovor s Manchester Unitedom za najmanje još jednu sezonu nakon što mu istekne sadašnji ugovor u lipnju sljedeće godine. "Ne zanima me ništa drugo osim igranja s ovom momčadi. Nakon Božića posjetit ću Alexa Fergusona u njegovu uredu i popričat ćemo o mom novom ugovoru. Imam sjajan odnos s njim i smatram da je za produljenje ugovora dovoljno samo nekoliko minuta razgovora", rekao je Giggs za talijansku internetsku stranicu www.calciomercato.com. Giggs je za Manchester United debitirao u ožujku 1991. godine, te je za prvu momčad "crvenih vragova" dosada sakupio rekordnih 884 nastupa od čega 618 prvoligaških. Sa 12 naslova prvaka Engleske, četiri FA Kupa, tri Liga kupa i dva naslova pobjednika Lige prvaka Giggs je najtrofejniji igrač u povijesti engleskog nogometa, a sve svoje trofeje osvojio je igrajući za isti klub i pod vodstvom istog trenera, Manchester United i Alexa Fergusona.

BEOGRAD - Vladimir Petrović Pižon nije više izbornik srpske nogometne reprezentacije, nakon razgovara sa čelnicima tamošnjeg nogometnog saveza na čelu s predsjednikom Tomislavom Karadžićem dogovorio je sporazumni raskid ugovora.Obje strane su se složile kako zbog neispunjenih ciljeva daljnja suradnja nije moguća. Srbija se nije uspjela plasirati na EURO 2012. godine u Poljskoj i Ukrajini, natjecanje u skupini C kvalifikacija završila je na trećem mjestu iza Italije i Estonije, te se čak nije uspjela plasirati niti u dodatne kvalifikacije. Ključan je bio poraz 0-1 od Slovenije u posljednjem kolu u utorak u utakmici u kojoj je Srbiji trebala pobjeda za nastup u dodatnim kvalifikacijama.