ZAGREB, 7. siječnja 2006. (Hina) - Pregled događaja do 12.30 sati.

LJUBLJANA - Zbog premekanog novonapadalog snijega na mariborskom Pohorju otkazan je današnji veleslalom skijašica za Svjetski kup, priopćili su jutros organizatori. Kako navode organizatori mariborske "Zlatne lisice", do otkazivanja je došlo na zahtjev većine trenera koji smatraju da staza ne bi izdržala nastup svih natjecateljki, a ukoliko vremenske prilike dopuste, veleslalom bi se mogao održati u ponedjeljak. U nedjelju bi se po programu trebala održati slalomska utrka.

Memphis - Utah 87-65

Gordan Giriček - 27 minuta, 4 koša (šut iz igre 2-12, trica 0-3), 3 skoka za Utah

Milwaukee - Chicago 91-105

Toni Kukoč - 15 minuta, 3 koša (šut iz igre 1-5, trica 1-4), 2 skoka,3 asistencije, 1 izgubljena lopta za Milwaukee

Denver - Dallas 112-114 (produžetak)

Sacramento - LA Clippers 118-114

Phoenix - Miami 111-93

LA Lakers - Philadelphia 119-93

ZAGREB - Hokejaši zagrebačkog Medveščaka u 27. su kolu međunarodne Interlige izgubili na svom ledu od slovenske Slavije sa 4-6 (1-4, 1-0, 2-2). Strijelci za Medveščak bili su Voskar, Kopajtić, Gojanović i Brumerčik.

ADELAIDE - U finalu 394.000 dolara vrijednog ATP turnira tenisača u Adelaideu igrat će Belgijanac Xavier Malisse i Francuz Florent Serra. Malisse je u polufinalu uvjerljivo svladao Čeha Tomaša Berdycha sa 6-4, 6-0, dok je Serra nadvisio Slovaka Dominika Hrbatyja sa 6-3, 6-3.

GOLD COAST - Češka tenisačica Lucie Safarova pobjednica je WTA turnira u australskom Gold Coastu svladavši u finalu Talijanku Flaviu Pennettu sa 6:3, 6:4.

AUCKLAND - Francuska tenisačica Marion Bartoli došla je do prve turnirske pobjede u karijeri svladavši u finalu WTA turnira u novozelandskome Aucklandu Ruskinju Veru Zvonarjevu 6:2, 6:2.

ATAR - Hrvatska posada na reliju "Dakar" Zvonimir Martinčević-Marin Frčko završila je i sedmu etapu, dosada najzahtjevniju dionicu od Zouerata do Atara u Mauritaniji u dužini od 499 kilometara. Martinčević i Frčko na cilj su stigli za točno 18 sati, što je bilo 127. vrijeme sa 12:07:42 sati zaostatka za pobjednikom Francuzom Stephaneom Peterhanselom. U ukupnom redoslijedu naša posada zauzima 124. mjesto u konkurenciji 140 "preživjelih" sa 29:11:14 sati iza vodećeg Francuza Luca Alphanda (Mitsubishi).