Slalom Flachau: Ivica Kostelić sedmi

FLACHAU/ZAGREB, 22. prosinca 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš IvicaKostelić osvojio je sedmo mjesto na slalomu u austrijskom Flachau i tosu mu prvi bodovi u Svjetskom kupu ove sezone.
FLACHAU/ZAGREB, 22. prosinca 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je sedmo mjesto na slalomu u austrijskom Flachau i to su mu prvi bodovi u Svjetskom kupu ove sezone.

Kostelić je prvu vožnju odvezao kao 15., a u drugoj je bio puno bolji, imao je deveto vrijeme, što mu je bilo dovoljno za sedmu poziciju i prvih 36 bodova ove sezone. Za pobjednikom Talijanom Giorgio Roccom Ivica je zaostao 1.22 sekundi.

Rocca je slavio ispred Austrijanca Rainera Schoenfeldera (+0.24), dok je treći bio Nijemac Alois Vogl (+0.31).

Svoj prvi nastup u Svjetskom kupu imao je mladi Riječanin Dalibor Šamšal, koji je sa startnim brojem 78 i rezultatom od 51.24 sekunde zauzeo 63. mjesto.