Slalom Flachau: Ivica 15., Šamšal 63.

ZAGREB, 22. prosinca 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelićplasirao se u drugu vožnju slalomske utrke Svjetskog kupa uaustrijskom Flachau zauzevši petnaesto mjesto, dok je 19-godišnjiDalibor Šamšal prvu utrku u Svjetskom kupu završio kao 63.
ZAGREB, 22. prosinca 2004. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić plasirao se u drugu vožnju slalomske utrke Svjetskog kupa u austrijskom Flachau zauzevši petnaesto mjesto, dok je 19-godišnji Dalibor Šamšal prvu utrku u Svjetskom kupu završio kao 63.

Kostelić je prvu vožnju odvezao za 48.28 sekundi, u prolazu je zaostajao 72 stotinke, a nakraju 1.11 sekundi za vodećim Austrijancem Rainerom Schoenfelderom. Ivica ove sezone još uvijek nema bodova u Svjetskom kupu.

Nakon prve vožnje drugo mjesto drži Talijan Giorgio Rocca sa 13 stotinki sekunde zaostatka, dok trećeplasirani Nijemac Alois Vogl zaostaje 46 stotinki.

Svoj prvi nastup u Svjetskom kupu imao je mladi Riječanin Dalibor Šamšal, koji je sa startnim brojem 78 i rezultatom od 51.24 sekunde zauzeo 63. mjesto.

Druga vožnja na rasporedu je u 13.30 sati.