JANICA VODI NAKON PRVE VOŽNJE

ASPEN/ZAGREB, 28. studenog (Hina) - Hrvatska skijašica Janica Kostelićostvarila je najbolje vrijeme u prvoj vožnji drugog ovosezonskogslaloma koji se vozi u američkom Aspenu.
ASPEN/ZAGREB, 28. studenog (Hina) - Hrvatska skijašica Janica Kostelić ostvarila je najbolje vrijeme u prvoj vožnji drugog ovosezonskog slaloma koji se vozi u američkom Aspenu.

Janica je stazu prošla za 54.60 sekundi, ostvarivši 44 stotinke prednosti pred Finkinjom Tanjom Poutiainen. Drugu vožnju izborile su i Nika Fleiss, te Ana Jelušić. Nika je sa startnim brojem 23 osvojila sedmo mjesto sa 1.45 sekundi zaostatka, dok je Ana startala kao 29. i na koncu osvojila 13, mjesto zaostavši za Janicom 2:02 sekunde. Matea Ferk je sa startnim brojem 65. po poprilično razrovanoj stazi ostvarila rezultat 1:00.82, što nije bilo dovoljno za plasman u drugu vožnju.

Loše vrijeme i teška staza bili su kobni i za jednu od najvećih favoritkinja ove sezone, Šveđanku Anju Pärson koja nije završila prvu vožnju.