SP BICIKLIZAM: ČEH KREUZIGER NAJBOLJI JUNIOR, KIŠERLOVSKI 37.

VERONA, 2. listopada (Hina) - Čeh Robert Kreuziger osvojio je naslovsvjetskoga prvaka u biciklizmu za juniore. Kreuziger je 132.75kilometara dugačku stazu u Veroni prešao za 3:25:39 sati, te je uzavršnom sprintu bio brži od Tunižanina Rafaaa Chtiouija kojemu jepripala srebrna medalja, dok je broncu sa šest sekundi zaostatkaosvojio Slovenac Simon Špilak.
VERONA, 2. listopada (Hina) - Čeh Robert Kreuziger osvojio je naslov svjetskoga prvaka u biciklizmu za juniore. Kreuziger je 132.75 kilometara dugačku stazu u Veroni prešao za 3:25:39 sati, te je u završnom sprintu bio brži od Tunižanina Rafaaa Chtiouija kojemu je pripala srebrna medalja, dok je broncu sa šest sekundi zaostatka osvojio Slovenac Simon Špilak.

Od hrvatskih vozača najbolji rezultat ostvario je Robert Kišerlovski koji je bio 37. sa 3:40 minuta zaostatka. Kristijan Đurasek je zauzeo 83. mjesto sa 15:10 minuta zaostatka za pobjednikom, dok su Matej Fonović i Vedran Vitasović odustali.