SP BICIKLIZAM: ZLATO ZA BJELORUSA SJUCUA, SEVER 32.

VERONA, 1. listopada (Hina) - Bjelorus Kanstantin Sjucu osvojio jeanslov svjetskog prvaka u cestovnom biciklizmu za vozače do 23 godinena Svjetskom prvenstvu u Veroni. Sjucu je 177 kilometara dugu stazuprešao za 4:33:33 sati.
VERONA, 1. listopada (Hina) - Bjelorus Kanstantin Sjucu osvojio je anslov svjetskog prvaka u cestovnom biciklizmu za vozače do 23 godine na Svjetskom prvenstvu u Veroni. Sjucu je 177 kilometara dugu stazu prešao za 4:33:33 sati.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojio je Nizozemac Thomas Dekker sa 1:01 minuta zaostatka, dok je bronca pripala Dancu Madsu Christensenu sa 1:02 minuta slabijim vremenom.

Od četvorice hrvatskih predstavnika u utrci najbolji je bio Ivan Sever na 32. poziciji sa 2:40 minuta zaostatka za Sjucom, Emanuel Kišerlovski je bio 82. sa 25:35 minuta zaostatka, dok Zvonimir Pokupec i Alan Dumić nisu završili utrku.