EP PLIVANJE: SANJA JOVANOVIĆ ŠESTA NA 50 LEĐNO

MADRID, 16. svibnja (Hina) - Hrvatska plivačica Sanja Jovanović zauzela je šesto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u Madridu.
MADRID, 16. svibnja (Hina) - Hrvatska plivačica Sanja Jovanović zauzela je šesto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u Madridu. #L# Jovanović je u finalu otplivala vrijeme 29.54 sekundi, što je bilo 26 stotinki sporije od vremena koje je ostvarila u polufinalu, a upravo je to vrijeme (29.28) u finalu otplivala brončana Alessandra Cappa. Zlatnu medalju osvojila je Čehinja Ilona Hlavackova s vremenom 29.00, a srebro je pripalo Španjolki Nini Živanevskajoj (29.03). REZULTATI, FINALE 50 leđno: 1. Ilona Hlavackoba (Češ) 29.00 2. Nina Živanevskaja (Špa) 29.03 3. Alessandra Cappa (Ita) 29.28 4. Nikolett Szepesi (Mađ) 29.29 5. Mercedes Peris (Špa) 29.32 6. SANJA JOVANOVIĆ (HRV) 29.54 7. Hinkelin Schreuder (Niz) 29.61 8. Irina Amšenikova (Ukr) 29.70 (Hina) xzm yzm