EP PLIVANJE: KOŽULJ OSMI NA 50 LEĐNO, JOVANOVIĆ BEZ FINALA NA 100 LEĐNO

MADRID/ZAGREB, 13. svibnja (Hina) - Hrvatski plivač Gordan Kožulj zauzeo je posljdnje, osmo mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u Madridu.
MADRID/ZAGREB, 13. svibnja (Hina) - Hrvatski plivač Gordan Kožulj zauzeo je posljdnje, osmo mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u Madridu.#L# Kožulj je u finalu otplivao vrijeme od 26.40 sekundi, dok je pobijedio Nijemac Stev Theloke s vremenom 25.61. Srebrnu medalju osvojio je Litvanac Darius Grigalionis (25.67), a brončanu Španjolac David Ortega (25.69). Sanja Jovanović nije se uspjela plasirati u finale na 100 metara leđno. U polufinalu je isplivala verijeme od 1:03.55 minuta, što je bilo dovoljno samo az 11. mjesto, posljednja koja se plasirala u finale Francuskinja Alexandra Putra bila je brža za 48 stotinki (1:03.07). (Hina) xzm yzm