EP PLIVANJE: KOŽULJ U POLUFINALU NA 50 LEĐNO, MAŠKOVIĆ PODBACIO

MADRID/ZAGREB, 12. svibnja (Hina) - Najbolji hrvatski plivač Gordan Kožulj plasirao se u polufinale Europskog prvenstva u Madridu u disciplini 50 metara leđno, iako je to njegova najslabija disciplina, dok to nije uspjelo drugom našem predstavniku, Anti Maškoviću.
MADRID/ZAGREB, 12. svibnja (Hina) - Najbolji hrvatski plivač Gordan Kožulj plasirao se u polufinale Europskog prvenstva u Madridu u disciplini 50 metara leđno, iako je to njegova najslabija disciplina, dok to nije uspjelo drugom našem predstavniku, Anti Maškoviću.#L# Kožulj je u jutrošnjim kvalifikacijama isplivao vrijeme od 26.64 sekundi, te je zauzeo 14. poziciju, dok je Mašković podbacio, te s vremenom 27.34 zauzeo tek 26. mjesto. Inače, prvo mjesto u kvalifikacijama uvjerljivo je osvojio Nijemac Stev Theloke s vremenom od 25.64, točno sekundu brže od Kožulja. Polufinalne utrke na rasporedu su u poslijepodnevnom dijelu programa. (Hina) xzm yzm