Veleslalom Aspen: Janica Kostelić četvrta

ASPEN/ZAGREB, 10. prosinca 2005. (Hina) - Janica Kostelić osvojila ječetvrto mjesto na drugom veleslalomu Svjetskoga kupa u američkomAspenu, zaostavši za pobjednicom Španjolkom Mariom Rienda Contreras 68stotinki.
ASPEN/ZAGREB, 10. prosinca 2005. (Hina) - Janica Kostelić osvojila je četvrto mjesto na drugom veleslalomu Svjetskoga kupa u američkom Aspenu, zaostavši za pobjednicom Španjolkom Mariom Rienda Contreras 68 stotinki.

Drugo mjesto pripalo je Šveđanki Anji Paerson, dok je treća bila Austrijanka Kathrin Zettel.

U prvoj vožnji nastupile su još tri hrvatske skijašice, ali se nijedna od njih nije uspjela plasirati među 30 najbržih u drugi "lauf". Ana Jelušić je bila 44. sa 3:22 sekundi sporijim vremenom od vodeće, Mateja Ferk je zauzela 56. mjesto sa točno pet sekundi zaostatka, dok Nika Fleiss nije završila utrku.