Tokio - Juventus 1:4

TOKIO, 7. lipnja 2005. (Hina/Reuters) - Talijanski nogometni prvak,Juventus upisao je pobjedu (4:1) u prijateljskom dvoboju u Tokijuprotiv istoimenog japanskog prvoligaša.
TOKIO, 7. lipnja 2005. (Hina/Reuters) - Talijanski nogometni prvak, Juventus upisao je pobjedu (4:1) u prijateljskom dvoboju u Tokiju protiv istoimenog japanskog prvoligaša.

Domaćin je bolje otvorio susret i već u 10. minuti Mitsuhiro Toda je zatresao suparničku mrežu. Toda je u završnici prvog poluvremena imao još jednu sjajnu priliku, no njegov udarac zaustavila je vratnica. U drugom poluvremenu torinska "Stara dama" je posve dominirala i sa četiri pogotka preokrenula je rezultat. Strijelci su bili David Trezeguet (53, 82), Giuseppe Sculli (74) i Alessandro Del Piero (77).