EP gimnastika: Robert Seligman četvrti

DEBRECEN/ZAGREB, 5. lipnja 2005. (Hina) - Hrvatski gimnastičar RobertSeligman osvojio je četvrto mjesto na konju s hvataljkama na Europskomprvenstvu u mađarskom Debrecenu, što je najveći uspjeh hrvatskegimnastike od osamostaljenja.
DEBRECEN/ZAGREB, 5. lipnja 2005. (Hina) - Hrvatski gimnastičar Robert Seligman osvojio je četvrto mjesto na konju s hvataljkama na Europskom prvenstvu u mađarskom Debrecenu, što je najveći uspjeh hrvatske gimnastike od osamostaljenja.

Osječanin Seligman ipak nije uspio osvojiti povijesnu medalju, bronca mu je izmakla za 63 stotinke boda.

Naslov europskog prvaka na ovoj spravi osvojio je Mađar Krisztian Berki (9,775), ispred Rumunja Mariusa Urzice (9,762) i Rusa Nikolaja Krjukova (9,650), dok je Seligman (9,587) ostao na četvrtom mjestu koje je zauzimao i nakon kvalifikacija.