Alonso najbrži na prvim kvalifikacijama, M. Schumacher tek 12.

SEPANG, 19. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Španjolski vozač FernandoAlonso (Renault) bio je najbrži na subotnjim kvalifikacijama uočiutrke formule 1 za Veliku nagradu Malezije, koja se u nedjelju vozi nastazi u Sepangu.
SEPANG, 19. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Španjolski vozač Fernando Alonso (Renault) bio je najbrži na subotnjim kvalifikacijama uoči utrke formule 1 za Veliku nagradu Malezije, koja se u nedjelju vozi na stazi u Sepangu.

Drugo vrijeme ostvario je Talijan Jarno Trulli u Toyoti, a pobjednik VN Australije Giancarlo Fisichella (Renault) bio je treći na prvim kvalifikacijama.

Ponovno su razočarali vozači Ferrarija. Svjetski prvak Michael Schumacher ima tek 12. vrijeme, a Brazilac Rubens Barrichello bio je 14.

Prema novim pravilima startne pozicije za utrku određuju se na temelju zbroja vremena ostvarenih na prvim i drugim kvalifikacijama. Drugi dio kvalifikacija održat će se u nedjelju, četiri sata prije utrke, koja je na rasporedu u 8,00 sati po srednjeeuropskom vremenu.