Poraz CO Zagreba

Autor: dlug
ZAGREB, 24. studenog 2012. (Hina) - U susretu šestog kola D skupine rukometne Lige prvaka Zagreb Croatia osiguranje je Areni pred 10.000 gledatelja izgubio od Fuchse Berlina 24:25 premda je sredinom drugog poluvremena vodio čak šest golova razlike.

Hrvatski prvak je vodio veći dio utakmice, a u drugom poluvremenu je u dva navrata imao šest golova prednosti, 18:12 i 19:13, no u posljednjih 20-tak minuta gosti su uspjeli okrenuti rezultat. Ponovila se tako slika iz prve utakmice u Berlinu gdje je Zagreb također vodio, no u završnici susreta je ispustio bodove.

U domaćim redovima najefikasniji igrač je bio Luka Stepančić sa osam golova, Zlatko Horvat je dodao šest, a Josip Valčić tri gola, dok je Filip Ivić sakupio 12 obrana. Kod gostiju najbolji su bili sjajni vratar Silvio Heinevetter sa 17 obrana, Torsten Laen je postigao sedam, a Konstantin Igropulo šest golova. Za Berlin su nastupili i hrvatski rukometaši Denis Špoljarić i Ivan Ninčević