Dva srebra i bronca za hrvatske stolnotenisače s invaliditetom

LAŠKO, 10. svibnja 2012. (Hina) - Na otvorenom prvenstvu Slovenije u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom, koje se uz sudjelovanje 300 natjecatelja održava od 8. do 13. svibnja u Laškom, nastupa i osam hrvatskih predstavnika koji su do sada osvojili dvije srebrne i brončanu medalju.

U pojedinačnom nadmetanju Vjekoslav Gregorović osvojio je srebrno odličje izgubivši u finalu od Španjolca Valera s 3:1. Zoran Križanec je u kategoriji 5 – kolica također osvojio kolajnu srebrnog sjaja, dok je naša najmlađa paraolimpijka koja je izborila vizu za POI u Londonu Anđela Mužinić u kategoriji 3 - kolica osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Helena Dretar Karić i Tomislav Špalj ispali su u četvrtfinalu, a Dinko Obilinović, Pavao Jozić i Vedran Vulin nisu prošli grupe.