Milan - Brescia 4:2, pogodak Šimića

RIM, 8. studenog 2006. (Hina/Reuters) - U prvom susretu osmine finala talijanskog nogometnog Kupa, Milan je pobijedio Bresciu 4:2, a prvi pogodak za "Rossonere" postigao je hrvatski reprezentativac Dario Šimić.

Brescia je nakon prvog poluvremena vodila 2:0 golovima Serafinia (34) i Alfagemea (37), no domaćin je u nastavku utakmice preokrenuo rezultat sa četiri pogotka, a strijelci su bili Šimić (60), Brocchi (67), Inzaghi (78) i Borrielo (86).

Milan - Brescia 4:2 (Šimić 60, Brocchi 67, Inzaghi 78, Borriello 86 / Serafini 34, Alfageme 37)

Reggina - Chievo 2:2 (Nielsen 26, Di Dio 37 / Obinna 75-11m, Sammarco 85)

Sampdoria - Palermo 1:0 (Bonazzoli 78)

Empoli - Genoa 1:0 (Iacoponi 45)

Triestina - Roma 1:2 (Rossetti 83 / Montella 44, 49)

Arezzo - Livorno 2:1 (Martinetti 35, 60-11m / Giallombardo 67)

U četvrtak igraju: Messina - Inter i Napoli - Parma