ZAGREB, 26. listopada 2006. (Hina) - Pregled događaja do 12.30 sati.

BREMEN - Hrvatski rukometaši pobijedili su u susretu 2. kola B skupine Superkupa u Hannoveru domaćina Njemačku sa 30:27 (16:14). Najbolji pojedinac kod izabranika Line Ćervara bio je Mirza Džomba sa osam pogodaka.

Nakon dva kola Hrvatska ima pobjedu protiv Njemačke i poraz od Danske, a u zadnjem kolu u četvrtak naši rukometaši u Bremenu igraju sa Srbijom u 18 sati.

RIM - Rezultati 8. kola Talijanske lige: Roma - Ascoli 2-2 (drugi gol za Ascoli postigao ej saša Bjelanović u 64. minuti), Atalanta - Cagliari 3-3, Chievo - Milan 0-1, Empoli - Udinese 1-1, Inter - Livorno 4-1, Palermo - Messina 2-1, Reggina - Parma 3-2 (prvi pogodak za parmu postigao je Igor Budan u 39. minuti), Sampdoria - Lazio 2-0, Siena - Catania 1-1, Torino - Fiorentina 0-1. TABLICA: Inter 18, Palermo 18, Roma 14, Udinese 13, Atalanta 13, Siena 12, Livorno 12...

BERLIN - Rezultati 2. kola Njemačkoga nogometnoga kupa: Alemannia Aachen - FC Erzgebirge Aue 4:2 produžetak, SC Pfullendorf - Kickers Offenbach 0:2, VfL Osnabruck - Bor. Monchengladbach 2:1, SC Paderborn - 1. FC Nurnberg 1:2 produžetak, Rot-Weiss Essen - Eintracht Frankfurt 1:2, MSV Duisburg - Bayer Leverkusen 3:2 produžetak, Stuttgarter Kickers - Hertha BSC 0:2 prekid u 80 minuti, Bayern - 1. FC Kaiserslautern 1:0.

ZAGREB - Rezultati 3. kola vaterpolo prvenstva: Mornar BS - Primorje EB 13:8, Jadran SD - Mladost Zagreb 10:11, Šibenik - POŠK Split 14:2, Medveščak - Jug Dubrovnik 6:23. Na ljestvici vode Jug, Mornar i Mladost sa po 6 bodova.

Chicago - Vancouver 0-5

Colorado - Washington 3-5 - Joe Sakic postigao je jedan gol i jednu asistenciju za Colorado

Anaheim - Edmonton 6-2