Slovenija - Izrael 1:1

CELJE, 15. kolovoza 2006. (Hina/STA) - Nogometna reprezentacija Izraela, koja će u kvalifikacijama za EP 2008. godine igrati u skupini zajedno s Hrvatskom, odigrala je u Celju pred 3.000 gledatelja 1:1 protiv Slovenije.

Bila je to utakmica u kojoj su obje reprezentacije pokazale loš nogomet, bez mnogo pravih prilika. Gosti su poveli u 81. minuti pogotkom Benyouna, a dvije minute kasnije za Sloveniju je izjednačio Šukalo.

Slovenija: B. Mavrić, Ilić, M. Mavrić, Cesar (od 46. Aljančić), Knavs, Zavrl (od 46. Komac), Logar (od 90. Cipot), Koren, Čeh (od 64. Šukalo), Novaković, Lavrić (od 46. Ljubijankić).

Izrael: Aquate (od 46. Davidovich), Ben Yosef, Afek, Ziv, Gershon, Idan (od 46. Ben Shashan), Badeer, Katan, Arbitman (od 80. Toama), Zandberg (od 68. Benyoun), Alberman (od 75. Shivhon).