Dinamo osvojio Kup

KOPRIVNICA, 27. svibnja 2007. (Hina) - Nogometaši Dinama po osmi put u povijesti pobjednici su hrvatskog nogometnog Kupa.

U uzvratnom susretu finala "Modri" su u Koprivnici odigrali 1:1 protiv Slaven Belupa i tako uspjeli sačuvati prednosti iz prve utakmice (1:0).

Slaven je poveo u 68. minuti pogotkom Miljenka Mumleka iz jedanaesterca i kada se već činilo kako će o pobjedniku odlučivati kazneni udarci, Dinamo je izjednačio u 89. minuti pogotkom Gordona Schildenfelda.

Bila je to 26 utakmica Branka Ivankovića na klupi zagrebačke momčadi uz sjajan učinak - 24 pobjede i dva neodlučena ishoda.