Pobjede Hajduka i Rijeke, remi Dinama

ZAGREB, 1. veljače 2007. (Hina) - Hrvatski nogometni prvoligaši privode pripreme kraju. Danas su Dinamo, Hajduk i Rijeka, koji se nalaze na pripremama u Turskoj, imali provjere u kojima jedino zagrebačka momčad nije slavila.

Dinamo je remizirao protiv OFK Beograda 1:1. Dinamo je poveo pogotkom Vugrineca u 36. minuti, a osam minuta kasnije izjednačio je Kolarov.

Rijeka je pobijedila korejski Pohang Steelers 1:0, a pogodak odluke postigao je bugarski napadač Georgi Ivanov.

Splitski Hajduk je slavio protiv njemačkog petoligaša Frankfurt Bamberga 3:0, a strijelci su bili Nikica Jelavić već u drugoj minuti, Marin Ljubičić u sedmoj, te Goran Rubil pet minuta prije kraja utakmice.