SKV - SPORT U 12.30 SATI

ZAGREB, 31. prosinca (Hina) - NEW YORK - Milwaukee Bucksi izgubili su na gostovanju protiv Dallasa 92:101, a Toni Kukoč je za Buckse igrao 27 minuta i pritom postigao 8 koševa, šut 4-7, uz 7 skokova i 4 asistencije. Bio je to 16. poraz Bucksa ove sezona, a za 50-postotni učinak nedostaje im jedna pobjeda. Dallas je dominirao cijelu utakmicu, na poluvremenu su imali 20 koševa prednosti. No gosti se nisu predavali i dvije minute prije kraja utakmice došli su na minus 3 (90:93). Sve dvojbe oko pobjednika razriješio je Dirk Nowitzki ubacivši dvije uzastopne trice, ukupno 20 koševa. Prvi strijelac Bucksa bio Michael Redd (25 koševa).LONDON - Dosadašnji vezni igrač Celtica, Nizozemac Bobby Petta ostatak sezone provest će na posudbi u redovima londonskog premierligaša Fulhama. "Petta je odličan krilni igrač. Sjajno igra lijevom nogom, a to nam najviše nedostaje," kazao je menadžer Fulhama, Chris Coleman. Petta je karijeru započeo u Feyenoordu, a potom je 1996. godine preselio u Ipswich. Od 1999. godine je bio član škotskog Celtica. KUVAJT - Boksačka reprezentacija Kuvajta po prvi put nakon 1990. godine posjetila je Kuvajt. Nakon više od deset godina pauze Iračani će nastupiti u boksačkim kvalifikacijama za olimpijske igre, a završne pripreme obavit će u Kuvajtu. Za vrijeme vladavine diktatora Sadama Huseina u Iraku je boks bio zapostavljen sport, a boksači su nastupali tek na regionalnim natjecanjima. "U Kuvajtu ćemo boraviti n
ZAGREB, 31. prosinca (Hina) - NEW YORK - Milwaukee Bucksi izgubili su na gostovanju protiv Dallasa 92:101, a Toni Kukoč je za Buckse igrao 27 minuta i pritom postigao 8 koševa, šut 4-7, uz 7 skokova i 4 asistencije. Bio je to 16. poraz Bucksa ove sezona, a za 50-postotni učinak nedostaje im jedna pobjeda. Dallas je dominirao cijelu utakmicu, na poluvremenu su imali 20 koševa prednosti. No gosti se nisu predavali i dvije minute prije kraja utakmice došli su na minus 3 (90:93). Sve dvojbe oko pobjednika razriješio je Dirk Nowitzki ubacivši dvije uzastopne trice, ukupno 20 koševa. Prvi strijelac Bucksa bio Michael Redd (25 koševa). LONDON - Dosadašnji vezni igrač Celtica, Nizozemac Bobby Petta ostatak sezone provest će na posudbi u redovima londonskog premierligaša Fulhama. "Petta je odličan krilni igrač. Sjajno igra lijevom nogom, a to nam najviše nedostaje," kazao je menadžer Fulhama, Chris Coleman. Petta je karijeru započeo u Feyenoordu, a potom je 1996. godine preselio u Ipswich. Od 1999. godine je bio član škotskog Celtica. KUVAJT - Boksačka reprezentacija Kuvajta po prvi put nakon 1990. godine posjetila je Kuvajt. Nakon više od deset godina pauze Iračani će nastupiti u boksačkim kvalifikacijama za olimpijske igre, a završne pripreme obavit će u Kuvajtu. Za vrijeme vladavine diktatora Sadama Huseina u Iraku je boks bio zapostavljen sport, a boksači su nastupali tek na regionalnim natjecanjima. "U Kuvajtu ćemo boraviti nekoliko dana, a potom odlazimo u Manilu na turnir," kazao je trener reprezentacije Amerikanac Maurice "Termite" Watkins. Olimpijski kvalifikacijski turnir održat će se koncem siječnja u Manili. KOPENHAGEN - Dvoboj trećeg kola Kupa UEFA Brondby - Barcelona došao je pod znak pitanja nakon što je u Danskoj izbio sukob između Udruženja igrača i čelnika klubova oko ugovora. "Svi igrači stoje iza Udruge i jedinstveni smo. Ukoliko se ne ispune naši uvjeti niti jedan igrače neće zaigrati u dvoboju Brondbya i Barcelone," zaprijetio je predsjednik Udruge igrača i kapetan Brondbya, Per Nielsen. Igrači traže veća prava, te poštivanje ugovora. Trenutačno je u danskom prvenstvu zimska pauza koja traje do 14. ožujka, no 26. veljače Brondby bi trebao igrati prvi ogled Kupa UEFA protiv Barcelone BARCELONA - Vratar argentinske nogometne reprezentacije Roberto Bonano (33) raskinuo je ugovor s Barcelonom i do konca sezone branit će za Murciu. "Želio sam braniti, a to u Barceloni nije bilo moguće. U odličnoj sam formi, međutim nisam dobio priliku. Jednostavno Rijkaard me ne voli," kazao je "Gaučo". Bonano je na Nou Camp stigao prije tri sezone iz River Plate, međutim nakon što je u katalonsku momčad došao trener Frank Rijkaard izgubio je mjesto u momčadi. Murcia se trenutačno nalazi na predposljednjem mjestu La Lige, sa četiri boda više od Espanyola na posljednjem mjestu. MONTEVIDEO - Vodstvo urugvajskog nogometnog prvoligaša Nationala angažiralo je Santiaga Ostolazu (41) za novog trenera. Ostolaza je zamijenio Daniela Carrena, koji je zbog slabih rezultata dobio otkaz. Bivši urugvajski reprezentativac u svojoj kratkoj trenerskoj karijeri vodio je Deportivo Maldonado i meksički Real Zacatecas. (Hina) dl