SKV: SPORT U 12.30 SATI

ZAGREB, 30. prosinca (Hina) - ORLANDO - Košarkaši Orlando Magica doživjeli su težak poraz u svom TD WaterHouse Centeru izgubivši od New York Knicksa sa 86-114. U dvoboju dva sastava s razočaravajućim omjerima u odnosu na predsezonske najave, Knicksi su potpuno dominirali, te lako stigli do treće uzastopne pobjede, a sve tri su ostvarili kao gosti. Prvi igrač pobjedničke momčadi bio je "probuđeni" Keith van Horn sa 19 koševa i 10 skokova, dok su Allan Houston i Frank Williams dodali po 18. U sastavu Orlanda najbolji je bio naš Gordan Giriček koji je za 41 minutu postigao 21 koš (šut iz igre 7-12, trica 1-4, slobodna bacanja 6-6) uz 7 skokova i 3 asistencije. Inače, Orlando je u ovom dvoboju bio lišen pomoći prvoga strijelca Tracyja McGradyja koji je ozlijedio kuk krajem prve četvrtine, te je neizvjesno koliko će izbivati s parketa.Rezultati NBA lige: Orlando - New York 86-114 (Gordan Giriček - 41 minuta, 21 koš (šut iz igre 7-12, trica 1-4, slobodna bacanja 6-6), 7 skokova, 3 asistencije), Indiana - Memphis 94-86, New Jersey - Portland 87-91 (Zoran Planinić - na listi ozlijeđenih), Detroit - New Orleans 108-99, Chicago - Miami 83-90, Houston - Seattle 86-87, Utah - Philadelphia 106-97, Golden State - Boston 91-100, LA Clippers - Phoenix 105-113.LONDON - U posljednjem dvoboju 19. kola engleskog nogometnog prvenstva
ZAGREB, 30. prosinca (Hina) - ORLANDO - Košarkaši Orlando Magica doživjeli su težak poraz u svom TD WaterHouse Centeru izgubivši od New York Knicksa sa 86-114. U dvoboju dva sastava s razočaravajućim omjerima u odnosu na predsezonske najave, Knicksi su potpuno dominirali, te lako stigli do treće uzastopne pobjede, a sve tri su ostvarili kao gosti. Prvi igrač pobjedničke momčadi bio je "probuđeni" Keith van Horn sa 19 koševa i 10 skokova, dok su Allan Houston i Frank Williams dodali po 18. U sastavu Orlanda najbolji je bio naš Gordan Giriček koji je za 41 minutu postigao 21 koš (šut iz igre 7-12, trica 1-4, slobodna bacanja 6-6) uz 7 skokova i 3 asistencije. Inače, Orlando je u ovom dvoboju bio lišen pomoći prvoga strijelca Tracyja McGradyja koji je ozlijedio kuk krajem prve četvrtine, te je neizvjesno koliko će izbivati s parketa. Rezultati NBA lige: Orlando - New York 86-114 (Gordan Giriček - 41 minuta, 21 koš (šut iz igre 7-12, trica 1-4, slobodna bacanja 6-6), 7 skokova, 3 asistencije), Indiana - Memphis 94-86, New Jersey - Portland 87-91 (Zoran Planinić - na listi ozlijeđenih), Detroit - New Orleans 108-99, Chicago - Miami 83-90, Houston - Seattle 86-87, Utah - Philadelphia 106-97, Golden State - Boston 91-100, LA Clippers - Phoenix 105-113. LONDON - U posljednjem dvoboju 19. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je kao gost svladao Southampton sa 1-0. Strijelac jedinog pogotka bio je Robert Pires u 36. minuti. TABLICA: 1. Manchester United 46, 2. Arsenal 45, 3. Chelsea 42, 4. Charlton Athletic 30, 5. Fulham 28... LONDON - Napadač Liverpoola i engleske nogometne reprezentacije Michael Owen mogao bi se vratiti na teren u dvoboju Kupa protiv četveroligaša Yeovila koji je na rasporedu 4. siječnja. Owen je ozlijedio bedreni mišić u uzvratnom dvoboju 2. kola Kupa UEFA protiv Steaue još 27. studenoga. AMSTERDAM - Tehnički direktor nizozemskog nogometnog velikana Feyenoorda Rob Baan napustio je klub. "Razlog njegova odlaska je u tome što smo imali različita viđenja kada je riječ o nogometnoj problematici u vođenju kluba. Potpuno smo izgubili povjerenje jedni u druge", izjavio je predsjednik Feyenoorda Jorien van den Herik. Feyenoord se nalazi u jednoj od najlošijih sezona, te se nalazi na, za njih, lošem četvrtom mjestu sa devet bodova zaostatka za vodećim Ajaxom. NEW YORK - Rezultati NHL lige: Carolina - Buffalo 2-1, Washington - Boston 1-3, NY Islanders - New Jersey 3-1, Columbus - St Louis 2-3, Tampa Bay - Anaheim 0-2, Pittsburgh - Chicago 1-0, Atlanta - Montreal 1-2, Florida - Toronto 4-4, Dallas - Philadelphia 2-2, Calgary - Minnesota 2-2, Colorado - Vancouver 2-3, Phoenix - NY Rangers 2-3 (produžetak), San Jose - Nashville 5-2. (Hina) zm