EP PLIVANJE: JOVANOVIĆ PETA NA 50 LEĐNO S NOVIM HRVATSKIM REKORDOM

DUBLIN, 13. prosinca (Hina) - Hrvatska plivačica Sanja Jovanović osvojila je peto mjesto u utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u malim bazenima. Jovanović je to tog rezultata stigla isplivavši novi hrvatski rekord, 27.99 sekundi, 13 stotinki brže od rezultata kojime je ušla u finale samo sat i pol ranije.
DUBLIN, 13. prosinca (Hina) - Hrvatska plivačica Sanja Jovanović osvojila je peto mjesto u utrci na 50 metara leđno na Europskom prvenstvu u malim bazenima. Jovanović je to tog rezultata stigla isplivavši novi hrvatski rekord, 27.99 sekundi, 13 stotinki brže od rezultata kojime je ušla u finale samo sat i pol ranije.#L# Zlatnu medalju osvojila je Čehinja Ilona Hlavackova s rezultatom 27.48, srebro je osvojila Njemica Antje Buschschulte sa 27.54, a brončanu Dankinja Louise Ornstedt sa 27.56. (Hina) zm