EP PLIVANJE: SVJETSKI REKORD NIJEMACA, HRVATSKA ŠESTA NA 4X50 MJEŠOVITO

DUBLIN, 11. prosinca (Hina) - Hrvatska muška plivačka štafeta 4x50 metara mješovito u sastavu Ante Mašković, Vanja Rogulj, Aleksej Puninski i Aleš Volčanšek zauzela je šesto mjesto u finalu na Europskom prvenstvu u Dublinu s vremenom 1:37.14.
DUBLIN, 11. prosinca (Hina) - Hrvatska muška plivačka štafeta 4x50 metara mješovito u sastavu Ante Mašković, Vanja Rogulj, Aleksej Puninski i Aleš Volčanšek zauzela je šesto mjesto u finalu na Europskom prvenstvu u Dublinu s vremenom 1:37.14.#L# Zlatnu medalju osvojila je reprezentacija Njemačke u sastavu Thomas Rupprath, Mark Warnecke, Fabian Friedrich i Carsten Dehmolow koja je postavila i novi svjetski rekord s vremenom 1:34.46. Srebrna medalja pripala je Švedskoj (1:36.28), a brončana Švicarskoj (1:36.65). (Hina) zm