CSKA - CHELSEA 0:1

MOSKVA, 2. studenog (Hina/AFP) - Nogometaši engleskog Chelseanastavili su pobjednički hod u skupini H Lige prvaka. U dvoboju 4.kola londonski premierligaš je u Moskvi porazio CSKA 1:0 i tako upisaočetvrtu pobjedu i postao prva momčad koja je izborila drugi krugelitnog europskog nogometnog natjecanja.
MOSKVA, 2. studenog (Hina/AFP) - Nogometaši engleskog Chelsea nastavili su pobjednički hod u skupini H Lige prvaka. U dvoboju 4. kola londonski premierligaš je u Moskvi porazio CSKA 1:0 i tako upisao četvrtu pobjedu i postao prva momčad koja je izborila drugi krug elitnog europskog nogometnog natjecanja.

Pogodak odluke u dvoboju odigranom pred 28.500 gledatelja postigao je Arjen Robben u 24. minuti. Ruska momčad imala je priliku izvući remi, no Brazilac Vagner Love je u 47. minuti zapucao jedanaesterac. U redovima ruske momčadi posljednih 20 minuta utakmice odigrao je i hrvatski reprezentativac Ivica Olić, koji je u 79. minuti dobio žuti karton.

CSKA: Akinfejev - Semberas, Ignaševič, A. Berezutski, Semak (od 70. Olić), Rahimić, Jarosik, Žirkov - Gusev, Krasic (od 46. Aldonin), Vagner (od 82. Kiričenko)

Chelsea: Cech, Johnson, Terry, Carvalho, Gallas (od 54. Ferreira), Duff, Makelele, Parker (od 65. Tiago), Lampard, Robben, Gudjohnsen (od 69. Kežman)

Sudac: de Santis (Ita)