POI: STOLNOTENISAČI BEZ POLUFINALA

ATENA, 25. rujna 2004. (Hina) - Hrvatski stolnotenisači nisu se uspjeliplasirati u polufinale klase 9 (kategorija oštećenja stojećih) naParaolimpijskim igrama u Ateni.
ATENA, 25. rujna 2004. (Hina) - Hrvatski stolnotenisači nisu se uspjeli plasirati u polufinale klase 9 (kategorija oštećenja stojećih) na Paraolimpijskim igrama u Ateni.

U odlučujućem susretu skupine B za plasman među četiri najbolje ekipe i borbu za medalje, Hrvatska je izgubila od Tajvana 0:3. Susret je bio gotov za manje od sat vremena. U prvom dvoboju Shan Chih Hsu je pobijedio Emila Gubicu 3:1, a istim je rezultatom Ming Fu Hu bio bolji od Dragana Rakića. U dvoboju parova Rakić i Gubica su izgubili 0:3.

Hrvatska je tako natjecanje zaključila na trećem mjestu u skupini s jednom pobjedom (Iran) i dva poraza (Nizozemska, Tajvan). Prvo mjesto u skupini osvojili su Nizozemci, a uz njih u polufinale će i Tajvan.