OI TEKVONDO: DVA ZLATA ZA TAJVAN

ATENA, 26. kolovoza (Hina/Reuters) - Prvoga dana natjecanja u tekvondouna Olimpijskim igrama u Ateni obje zlatne medalje osvojili sunatjecatelji s Tajvana.
ATENA, 26. kolovoza (Hina/Reuters) - Prvoga dana natjecanja u tekvondou na Olimpijskim igrama u Ateni obje zlatne medalje osvojili su natjecatelji s Tajvana.

U ženskoj konkurenciji do 49 kg olimpijskom pobjednicom postala je Chen Shih Hsin, dok je kod muškaraca u kategoriji do 58 kg najbolji bio Chu Mu Yen.

Chen je u finalu svladala Kubanku Yanelis Yuliet Labradu Diaz sa 5-4, dok je Chu u muškom finalu nadvisio Meksikanca Ocsara Francisca Salazara Blanca sa 5-1.

Brončane medalje osvojili su Yaowapa Boorapolchai iz Tajlanda, odnosno Tamer Bayoumi iz Egipta.