OI: TALIJAN GALIAZZO NAJBOLJI U STRELIČARSTVU

ATENA, 19. kolovoza (Hina/Reuters) - Talijan Marco Galiazzo olimpojskije pobjednik u streličarstvu. Galiazzo je u finalu natjecanja održanomna stadionu Panathinaiko, gdje su održane I. Igre modernog doba 1896.godine, svladao Japanca Hiroshija Yamamota sa 111-109.
ATENA, 19. kolovoza (Hina/Reuters) - Talijan Marco Galiazzo olimpojski je pobjednik u streličarstvu. Galiazzo je u finalu natjecanja održanom na stadionu Panathinaiko, gdje su održane I. Igre modernog doba 1896. godine, svladao Japanca Hiroshija Yamamota sa 111-109.

Broncu je osvojio 17-godišnji Australac Tim Cuddihy koji je u dvoboju za treće mjesto pobijedio Britanca Laurencea Godfreya sa 113-112.

Favoriti uoči natjecanja, Korejanci popustili su pod pritiskom i ispali prije polufinalnih nadmetanja.