OI: ARGENTINA RAZBILA SCG

ATENA, 11. kolovoza (Hina/Reuters) - Nogometna reprezentacijaArgentine ponizila je Srbiju i Crnu Goru upisavši u dvoboju prvog kolaC skupine olimpijskog turnira u Ateni pobjedu 6:0 (4:0).
ATENA, 11. kolovoza (Hina/Reuters) - Nogometna reprezentacija Argentine ponizila je Srbiju i Crnu Goru upisavši u dvoboju prvog kola C skupine olimpijskog turnira u Ateni pobjedu 6:0 (4:0).

"Gauči", koje predvode Javier Saviola, Kily Gonzales, Roberto Ayala... već su nakon prvih 45 minuta vodili sa 4:0 (Cesar Delgado 11, Cristian Gonzalez 17, Carlos Tevez 42, 43), dok su u drugom poluvremenu suparnička vrata zatresli i Gabriel Ivan Heinze (74), te Mauro Rosales (77).

U drugom dvoboju u skupini Tunis i Australija su remizirali, odigravši 1:1. Australija je povela pogotkom Johna Aloisia u 45. minuti, a u 69. minuti je izjednačio Ali Zitouni.

Oba dvoja u A skupini završila su bez pobjednika. Mali i Meksiko su odigrali 0:0, dok su Grčka i Južna Koreja odigrali 2:2. Premda su od 31. minute igrali bez isključenog Kim Chi-gona, Koreanci su poveli 2:0. Pogotke su postigli Kima Dong-jin (43) i Vyntra Loukas (64-autogol). Ipak, domaćin je u samoj završnici uspio izjednačiti golovima Ioannisa Taralidis (78) i Dimitrios Papadopoulos (82-11m)