EP GIMANSTIKA: FILIP UDE OSVOJIO SREBRO U VJEŽBI NA TLU

LJUBLJANA, 18. travnja (Hina) - Mladi hrvatski gimnastičar Filip Ude medaljom je zaključio svoj juniorski staž. Ude je na Europskom prvenstvu u Ljubljani osvojio srebrnu medalju u vježbi na tlu u kokurenciji juniora.
LJUBLJANA, 18. travnja (Hina) - Mladi hrvatski gimnastičar Filip Ude medaljom je zaključio svoj juniorski staž. Ude je na Europskom prvenstvu u Ljubljani osvojio srebrnu medalju u vježbi na tlu u kokurenciji juniora.#L# Mladi Čakovčanin za svoju je izvedbu na tlu dobio ocjenu 9.437, zlatnu je medalju osvojio Nijemac Fabian Hambuechen s ocjenom 9.587, a brončanu Rus Dmitrij Barkalov s ocjenom 9.262. U nedjlejnom finalu po spravama nastupio je još jean hrvatski junior, Robert Seligman koji je na konju s hvataljkama zauzeo šesto mjesto s ocjenom 8.625. Zlato je pripalo Britancu Louisu Smithu (9.575), srebro Mađaru Vidu Hidvegiju (9.550), a bronca Rumunju Cosminu Popescuu (9.500). (Hina) xzm yzm