CIBONA VIP - OLYMPIACOS 62:68

ZAGREB, 17. ožujka (Hina) - Košarkaši Cibone VIP upisali su i treći poraz u drugom krugu Eurolige.
ZAGREB, 17. ožujka (Hina) - Košarkaši Cibone VIP upisali su i treći poraz u drugom krugu Eurolige.#L# U dvoboju 3. kola D skupine Top 16 Cibona je u Zagrebu izgubila od grčkog Olympiacosa 62:68 (21:17, 16:15, 9:17, 16:19). "Vukovi" su se odlično držali u prve dvije četvrtine koje su dobili u svoju korist. Međutim u nastavku utakmice popustili su u skok igri, te zaredali s pogreškama, što su Grci iskoristili i preokrenuli rezultat i upisali svoju prvu pobjedu. Cibona je imala šut za tri poena 4-23, te 16 izgubljenih lopti, što dovoljno govori. Najefikasniji u redovima Cibone bili su Krasić (16) i Popović (14). (Hina) xdl ydl