UMJETNIČKO KLIZANJE - NASLOV JOUBERTU

BUDIMPEŠTA, 5. veljače (Hina/Reuters) - Francuz Brian Joubert osvojio je prvo mjesto na Europskom prvenstvu u umjetničkom klizanju, što se održava u Budimpešti.
BUDIMPEŠTA, 5. veljače (Hina/Reuters) - Francuz Brian Joubert osvojio je prvo mjesto na Europskom prvenstvu u umjetničkom klizanju, što se održava u Budimpešti.#L# Joubert je tako postao prvi Francuz, koji je osvojio europski naslov u posljednjih 40 godina. Aktualni svjetski prvak Rus Jevgeni Plušenko bio je drugi, dok je njegov sunarodnjak Ilia Klimkin natjecanje završio na trećem mjestu. REZULTATI: 1. Brian Joubert (Fra) 2.6 2. Jevgeni Plušhenko (Rus) 3.0 3. Ilia Klimkin (Rus) 5.6 4. Frederic Dambier (Fra) 7.2 5. Stefan Lindemann (Njem) 12.0 6. Stephane Lambiel (Švi) 13.8 7. Andrejs Vlascenko (Njem) 14.6 8. Andrei Griazev (Rus) 17.2 9. Gheorge Chiper (Rum) 19.8 10. Tomas Verner (Češ) 20.0 11. Kevin Van Der Perren (Bel) 21.2 12. Sergei Davydov (Blr) 21.4 13. Kristoffer Berntsson (Šve) 22.4 14. Gregor Urbas (Slo) 23.0 15. Vitali Danilchenko (Ukr) 26.6 16. Karel Zelenka (Ita) 28.0 17. Vakhtang Murvanidze (Gru) 28.6 18. Ivan Dinev (Bug) 30.4 19. Damien Djordjevic (Fra) 31.2 20. Patrick Meier (Švi) 33.2... (Hina) xdl ydl