SLALOM SCHLADMING: TEŽAK PAD KOSTELIĆA, POBJEDA RAICHA

SCHLADMING, 27. siječnja (Hina) - Austrijanac Benjamin raich pobjednik je slaloma za Svjetski kup voženog u austrijskom Schladmingu.
SCHLADMING, 27. siječnja (Hina) - Austrijanac Benjamin raich pobjednik je slaloma za Svjetski kup voženog u austrijskom Schladmingu.#L# Raich, treći nakon prve vožnje, je slavio s vremenom 1:41.67 minuta, drugo je mjesto zauzeo Talijan Manfred Moelgg sa 57, a treće Finac Kalle Palander sa 58 stotinki zaostatka. Ivica Kostelić nažalost nije završio drugu vožnju u Schladmingu. Neposredno nakon prolaznog vremena teško je pao, te je morao biti prevezen na nosilima sa staze. Prekid nakon Kostelićeva pada, a uoči nastupa posljednjeg natjecatelja, Amerikanca Bodea Millera, potrajao je više od 15 minuta. Kostelić je nakon prolaska kroz jedna vrata ostao previše nagnut unatrag, nije se uspio vratiti u ravnotežu, te je pao na rame. Osim za rame, naš se skijaš držao i za koljeno. No, zasada još nije poznato o koliko se teškim ozljedama radi. Ipak, sudeći po dužini prekida i oprezu kojim je medicinska ekipa prevozila Kostelića sa staze, jedan od najboljih hrvatskih sportaša bi ponovno mogao dugo izbivati sa skijaških terena. (Hina) zm