SLALOM WENGEN: POBJEDA RAICHA, KOSTELIĆ TREĆI

WENGEN, 18. siječnja (Hina) - Austrijski skijaš Benjamin Raich pobjednik je slaloma za Svjetski kup voženog u švicarskom Wengenu. drugo mjesto zauzeo je njegov sunarodnjak Rainer Schoenfelder sa 47 stotinki zaostatka, a treće je mjesto osvojio naš Ivica Kostelić sa 1.04 sekunde zaostatka.
WENGEN, 18. siječnja (Hina) - Austrijski skijaš Benjamin Raich pobjednik je slaloma za Svjetski kup voženog u švicarskom Wengenu. drugo mjesto zauzeo je njegov sunarodnjak Rainer Schoenfelder sa 47 stotinki zaostatka, a treće je mjesto osvojio naš Ivica Kostelić sa 1.04 sekunde zaostatka.#L# Ovom pobjedom Raich je preuzeo vodstvo u ukupnom redoslijedu Svjetskog kupa, dok je vodstvo u redosijedu slalomaša zadržao Talijan Giorgio Rocca koji nije završio slalom u Wengenu. (Hina) zm