PODRAVKA VEGETA - KOKA 34:27

KOPRIVNICA,21. siječnja(Hina) - U zaostaloj utakmici 10. kola 1. A HRL za žene Podravka Vegeta je večeras svladala varaždinsku Koku sa 34:27 (19:14).
KOPRIVNICA,21. siječnja(Hina) - U zaostaloj utakmici 10. kola 1. A HRL za žene Podravka Vegeta je večeras svladala varaždinsku Koku sa 34:27 (19:14). #L# Ležerniji pristup Podravkašica dopustio je Varaždinkama, koje su došle s osam igračica i tri golmanice, da se u nekim dijelovima (50. i 52. minuta) približe i na dva gola razlike. Promašile su i pet sedmeraca, tj. dva je obranila Knezović, a jedan Stančin, a dva su bila čista promašaja. No, Podravka je u svega nekoliko minuta napravila 8 golova razlike, pa pobjeda nije bila upitna. Golove za Podravku Vegetu dale su Tatari 7(1), Budimir 7(5), Hobjila 5, Vresk 4, Gilca i Golubić po 3, Hodak i Tarle po 2, Sirovec 1, a za Koku Jukopila 8(2), Hrg 6, Kušter 5, Gotal 4, Horvat i Volarević po 2. Pred 300 gledatelja sudili su Mišan i Modesto iz Kanfanara. (Hina) čmi dl