NBA: BRYANT DOČEKAN KAO NEPRIJATELJ U COLORADU

NEW YORK, 8. siječnja 2004. (Hina/Reuters) - Zvijezda Los Angeles Lakersa Kobe Bryant izviždan je i izvrijeđan u Denveru, u državi Colorado u kojoj mu se sudi zbog silovanja djevojke prije šest mjeseci u Eagleu, 180 kilometara udaljenom od Denvera.
NEW YORK, 8. siječnja 2004. (Hina/Reuters) - Zvijezda Los Angeles Lakersa Kobe Bryant izviždan je i izvrijeđan u Denveru, u državi Colorado u kojoj mu se sudi zbog silovanja djevojke prije šest mjeseci u Eagleu, 180 kilometara udaljenom od Denvera. #L# Rekordnih 19.739 gledatelja u Pepsi Centru zviždalo je Bryantu svaki puta kada bi dotakao loptu, a on se prilično dobro nosio sa neprijateljskim okruženjem, dao je 27 koševa - najviše od ikoga na utakmici. "Zviždali su mi i prije, tu nema ništa novoga. Ovdje sam očekivao i gore", kazao je Bryant čiji su Lakersi, bez ozlijeđenih Shaquillea O'Neala i Karla Malonea, poraženi od Nuggetsa 113:91. Ujednačena momčad Nuggetsa sa Earlom Boykinsom (22), Carmelo Anthonyem (20) i Andre Millerom (20) dominirala je cijelom utakmicom i zasluženo slavila. Milwaukee Bucksi su dobili Phoenix Sunse sa 95:87, a Toni Kukoč je za 17 minuta dao 7 koševa i 3 skoka, no njegova tri koša su bila ključna u seriji 12:0 kojom su Bucksi u zadnjoj četvrtini slomili otpor gostiju. Michael Redd je sa 25 koševa predvodio Milwaukee, a Joe Johnson sa itim brojem koševa Phoenix, kojemu je ovo četvrti poraz zaredom. Boston Celticsi su sa 101:93 svladali Orlando Magic, za koje je Gordan Giriček za 19 minuta dao 8 koševa, 3 skoka i asist). Mike James (21) i Paul Pierce (19,10 skokova i 8 asista) najbolji kod Celticsa, dok je Tracy McGrady sa 28 poena opet bio najbolji kod Orlanda, kojemu je ovo šesti uzastopni poraz na gostovanju. Dallas Mavericksi su sa 105:99 pobijedili Golden State Warriorse i to 19. put zaredom u zadnjoj pet godina, dok su Seattle SuperSonicsi sa 104:93 svladali prvu momčad lige Sacramento Kingse. Junak pobjede je bio Ray Allen sa 22 poena. (Hina) rš