Rukomet: Zagreb - Flensburg-Handewitt 25:23

ZAGREB, 4. prosinca 2005. (Hina) - U prvom susretu osmine finalarukometne Lige prvaka Zagreb je pred 7.000 gledatelja u Ledenojdvorani Doma sportova pobijedio njemački Flensburg-Handewitt 25:23(11:8).
ZAGREB, 4. prosinca 2005. (Hina) - U prvom susretu osmine finala rukometne Lige prvaka Zagreb je pred 7.000 gledatelja u Ledenoj dvorani Doma sportova pobijedio njemački Flensburg-Handewitt 25:23 (11:8).

Rukometaši Zagreba u prvih 30 minuta primili su svega osam pogodaka. Odličnom obranom posve su ukočili suparničke igrače, nažalost, sjajnu igru u obrani nisu iskoristili kako bi stvorili veću prednost. Na odmor se otišlo s tek tri razlike (11:8). U nastavku utakmice obrana je popustila, no Zagreb je uspio sačuvati prednost uoči uzvrata u Njemačkoj.

Pogotke za Zagreb postigli su Terzić (7/2), Lisičić (6), Kapisoda (3), Horvat (3), Vuković (2), Špoljarić (1), Pongračić (1), Anušić (1) i Toskić (1), dok su strijelci za Flensburg bili Lacković (4), Lijewski (4), Knudsen (4), Šprem (3), Stryger (3), Solberg (2), Christiansen (2) i Jensen (1).