Standard - Racing Genk 3:1, pogodak Rapaića

BRUXELLES/ZAGREB, 27. svibnja 2005. (Hina) - Belgijski nogometniprvoligaš Standard Liege jednom je nogom u Kupu UEFA nakon što je uprvom dvoboju razigravanja za treće mjesto pobijedio Racing Genk 3:1(1:1).
BRUXELLES/ZAGREB, 27. svibnja 2005. (Hina) - Belgijski nogometni prvoligaš Standard Liege jednom je nogom u Kupu UEFA nakon što je u prvom dvoboju razigravanja za treće mjesto pobijedio Racing Genk 3:1 (1:1).

Gosti su poveli u 26. minuti pogotkom Vandenbergha, no svega šest minuta kasnije Standard je izjednačio pogotkom bivšeg hrvatskog reprezentativca Milana Rapaića. U nastavku utakmice domaćin je postigao još dva pogotka (Wamberto 56, Kovalenko 78) i upisao sigurnu pobjedu uoči uzvrata u nedjelju u Genku.

Na vratima Standarda odličan je bio Vedran Runje, a Rapaić je igrao do 75. minute kada ga je zamijenio Garbini. Miljenko Mumlek nije nastupio za momčad sa stadiona Maurice Dufrasne. U redovima Genka bivši član Osijeka, Tomislav Mikulić je odigrao svih 90. minuta.