DALIBOR TURKOVIĆ TREĆI U SAN JAVIERU

SAN JAVIER/ZAGREB, 9. svibnja 2005. (Hina) - U Španjolskom San Javieruodržana je prva od šest utrka ovogodišnjeg Europskog jet-ski prvenstvana kojoj su u konkurenciji 200 natjecatelja nastupala i četirihrvatska jetera.
SAN JAVIER/ZAGREB, 9. svibnja 2005. (Hina) - U Španjolskom San Javieru održana je prva od šest utrka ovogodišnjeg Europskog jet-ski prvenstva na kojoj su u konkurenciji 200 natjecatelja nastupala i četiri hrvatska jetera.

u finalu klase ski stock, prošlogodišnji viceprvak svijeta u klasi ski expert, Dalibor Turković iz Zaboka zauzeo je treće mjesto.

U klasi ski limited Dalibor Turković zauzeo je sedmo, Alan Brezni 10., a Goran Pihler 15. mjesto

U klasi sjedećih jetova, runaboat stock, Mihael Kos je osvojio deveto mjesto što mu je najbolji rezultat u karijeri.

Slijedeće utrke Europskog prvenstava vozi se od 27. do 29. svibnja u Austriji. Sljedeći vikend (13. do 15. svibanja) u slovenskom Portorožu održat će se prva utrka novoustanovljenoga Alpe Adria Kupa, a druga od 20. - 22. svibnja u Koprivnici.

Dogovorom Austrijskog, Slovenskog i Hrvatskog jet-ski saveza odlučeno je da će završnica Alpe Adria Kupa, na kojoj će sudjelovati više od 100 natjecatelja, biti od 2. do 4. rujna u Poreču.