Engleska - Sjeverna Irska 4:0

MANCHESTER, 26. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometna reprezentacijeEngleske pobijedila je u Manchesteru pred 65.000 gledatelja SjevernuIrsku 4:0 u dvoboju šeste skupine kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo2006. godine.
MANCHESTER, 26. ožujka 2005. (Hina/Reuters) - Nogometna reprezentacije Engleske pobijedila je u Manchesteru pred 65.000 gledatelja Sjevernu Irsku 4:0 u dvoboju šeste skupine kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2006. godine.

Premda su gosti uspjeli prvo poluvrijeme sačuvati mrežu, "Gordi Albion" je prvih devet minuta drugog poluvremena postigao tri pogotka, te tako razriješiti pitanje pobjednika. Strijelci za englesku vrstu bili su Joe Cole (47), Michael Owen (52), Chris Baird (54-autogol) i Frank Lampard (62).

Engleska reprezentacija vodi u skupini sa 13 bodova iz pet susreta, druga je Poljska (9), a treća Austrija (8)...