Settimana Coppi-Bartali: Miholjević 11., Rogina 71. nakon 3. etape

FINALE EMILIA, 24. ožujka 2005. (Hina) - Hrvatski biciklisti VladimirMiholjević (Liquigas-Bianchi) i Radoslav Rogina (Tenax) u trećoj suetapi utrke "Settimana Internazionale Coppi e Bartali" zauzeli 42.,odnosno 64. mjesto, prošavši ciljem 184.1 kilometara duge dionice uistom vremenu kao i pobjednik Talijan Danilo Napolitano (LPR).
FINALE EMILIA, 24. ožujka 2005. (Hina) - Hrvatski biciklisti Vladimir Miholjević (Liquigas-Bianchi) i Radoslav Rogina (Tenax) u trećoj su etapi utrke "Settimana Internazionale Coppi e Bartali" zauzeli 42., odnosno 64. mjesto, prošavši ciljem 184.1 kilometara duge dionice u istom vremenu kao i pobjednik Talijan Danilo Napolitano (LPR).

Napolitano je slavio u završnom sprintu u vremenu 4:37:05 sati ispred sunarodnjaka Francesca Chicchija i Argentinca Guillerma Rubena Bongiorna.

U ukupnom redoslijedu vodi Miholjevićev momčadski kolega Franco Pellizotti 12:30:47 sati, četiri sekunde zaostaje drugi Mauro Facci, a 24 treći Luca Mazzanti.

Miholjević se u ukupnom redoslijedu nalazi na 11. poziciji sa 1:01 minutom iza Pellizottija, a Rogina je 71. sa 11:32 minute zaostatka.